Altın Alım-Satım Hizmetleri

INTL HRM A.Ş. ,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fiziki tüm altın çeşitlerinde ithalat ve ihracat dahil olmak üzere alım-satım hizmetlerini en yüksek kalitede vermektedir.

Bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri ve yatırımcılar başta olmak üzere birçok sektöre kıymetli madenler ticaretinin tüm iş kollarında hizmet veren INTL HRM A.Ş. , alım-satımın yanı sıra rafinasyon ve lojistik hizmetleri de sunmaktadır.

INTL HRM A.Ş.'nin Borsa İstanbul’a üye olması ve Altın İthalat ve İhracat yetkisine sahip olması, müşterilerine mümkün olan en iyi fiyatları sunmasına olanak sağlamaktadır.

INTL HRM A.Ş., faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir. INTL HRM müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve “Müşteri Tanı”prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.