Biz Kimiz

INTL HRM A.Ş. ,2010 yılında Türkiye’nin modern kuyumculuk sektörünün üretimi ve ticaret merkezi olan Kuyumcukent’te kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren kıymetli madenler sektöründe faaliyet göstermektedir. Altın ithalat, ihracat ve altın alım-satım alanında faaliyette bulunan INTL HRM A.Ş. ,müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışını ilke edinmiştir.


Kıymetli madenler sektöründeki sahip olduğu güven ve deneyim, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetleri ile sektörünün en başarılı şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmektedir.

 

Neler Yapıyoruz

INTL HRM A.Ş.,  kıymetli madenler sektöründeki tüm işletmeler için yüksek kalite ürünlerin yanı sıra geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. INTL HRM’ nin iş ortakları arasında madenler, bankalar, kuyumcular, mücevher üreticileri, endüstriyel üreticiler ve bireysel yatırımcılar bulunmaktadır.

INTL HRM’nin hizmetleri arasında, bitmiş ürünün doğru pazarlarda satılması, bu değerli metallerin etik tedarikçilerinden sorumlu bir şekilde tedarik edilmesi ve değerli metallerin menşei ülkesinden satış yerine güvenli ve yasal nakliyesinde yer alan lojistik yer alıyor.