Yatırımlık Ürünler

INTLHRM A.Ş. ,özellikle yatırımcılara ve kuyumculara ağırlık vererek yüksek kalitede gramlık altın, külçe altın ve sarrafiye çeşitleri gibi kıymetli madenlerden oluşan çok kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tüm değerli metallerin üretiminde Uluslararası üretim standartlarına sahip rafineriler ile çalışmaktadır.

Külçe Altın 

INTL HRM külçe altınları standart ağırlık ve standart saflıktaki, garantili işlenmemiş altın külçeleridir. En yüksek mühendislik becerileri kullanılarak üretilen ürünlerimizin estetiği ve işçiliği marka kimliğinin önemli unsurlarıdır.

Külçe altınlarımız 1 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr ağırlığında 995 ya da 999.9 saflıkta üretilir. 

Kalite ve Sertifika

Gramlık külçe altın sertifikası, gram külçe altının ayar, gramaj ve kabul edilmiş dünya standartlarında gramlık külçe altın olduğunu garanti eden belgedir. Bu sertifika altının üretildiği rafineriyi belgeler. Ayrıca bu belge sayesinde garanti belgesini kapsayan standartları gramlık külçe altın paketlerinin üzerinde de görebilirsiniz. Gramlık külçe altın paketlerinin üzerinde QR kodu da bulunmaktadır. Bu QR kodunu okutarak anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz.